+48 166 712 643
MENU

O NAS - POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku, ciągle doskonaląc się i poszerzając swoją ofertę. Początkowo świadczyliśmy usługi w zakresie transportu lokalnego i krajowego. Od 2004 roku działamy także na rynku międzynarodowym. Oferujemy transport jak również  spedycję.

Drugą gałęzią naszego biznesu jest  działalność handlowa na rynku materiałów budowlanych. Pod szyldem CENTRUM BUDOWLANE KOŁCZ w Orłach przy ul. Przemyskiej 5 prowadzimy skład materiałów budowlanych. Stale poszerzamy dostępny asortyment o nowe produkty, marki czy technologie budowlane.
Stawiamy na profesjonalizm w pełnym wymiarze. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, doświadczone i odpowiedzialne. Służą fachowym doradztwem przy każdym zakupie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy się tak aby spełnić nawet najbardziej niestandardowe wymagania na każdym etapie budowy.
Lubimy, gdy klienci stawiają przed nami wyzwania.

Świadczymy usługi najwyższej jakości i w miłej atmosferze.

Dzięki temu klienci do nas wracają? i polecają nas innym!

Uznanie naszych klientów to dla nas to największa nagroda.

Historia firmy
 • POWSTANIE FIRMY

  1990

  POWSTANIE FIRMY

  Gdy tylko sytuacja w kraju umożliwiła rozwój własnego biznesu, Aleksander Kołcz ?wziął sprawy w swoje ręce? i dnia 10.10.1990 roku rozpoczął własną działalność gospodarczą. Początkowo jako kierowca własnej ciężarówki marki STAR 200 działał na rynku lokalnym wożąc różne materiały budowlane, sypkie czy towary handlowe lokalnych producentów. Ciężka praca, ambicje i determinacja Aleksandra Kołcza były motorem dalszego rozwoju jego firmy. W...

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2002

  PIERWSZY ZAGRANICZNY POJAZD

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2004

  OTWARCIE NOWYCH KIERUNKÓW

  Silnym bodźcem do rozwoju było wejście Polski w struktury Unii Europejskiej. Otwarcie dla polskiej gospodarki nowych rynków zbytu pobudziło rozwój branży TSL w tym naszej firmy. W związku z eksploracją nowych kierunków nasza flota uległa modernizacji i dalszej rozbudowie.

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2006

  ROZBUDOWA FLOTY

  Tradycja solidnej, uczciwej pracy procentuje w codziennych relacjach z klientami i budowaniu marki firmy. Aby sprostać rosnącym wymaganiom nowych klientów konieczne były dalsze inwestycje i rozbudowa floty o kolejne pojazdy.

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2007

  BUDOWA NOWEGO BUDYNKU

  W tym czasie została wybudowana i otwarta nowa siedziba firmy przy ul. Przemyskiej 5 w Orłach w której równolegle prowadzona jest druga część działalności firmy - sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych pod szyldem CENTRUM BUDOWLANE KOŁCZ w Orłach

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2010

  ROZWÓJ I INNOWACJE

  Zawsze o krok przed konkurencją! Zarządzanie stale przemieszczającą się po całej Europie flotą pojazdów wymaga zaangażowania i poświęcenia mnóstwa czasu. Sprzężenie systemu obsługi transportu i spedycji wraz z komputerami pokładowymi CarCube firmy Trimble zamontowanymi w całej flocie transportowej wyraźnie uprościło nadzór nad nią oraz przyśpieszyło obieg informacji wewnątrz firmy. Ponadto pełna kontrola nad taborem pozwoliła na optymalizację...

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2012

  CIĄGŁY ROZWÓJ I MODERNIZACJA

  Lata 2012 i 2013 to czas modernizacji floty. Wysokie wymagania ze strony klientów oraz chęć sprostania wymogom ekologicznym zaowocowały wymianą 50% naszej floty. Obniżenie kosztów eksploatacyjnych znacznie podniosło naszą konkurencyjność.

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2013

  MASZYNY OGRODNICZE

  Wiosną 2013 postanowiliśmy rozszerzyć działalność o segment maszyn ogrodniczych. Postawiliśmy na uznaną w ogrodnictwie szwedzką markę STIGA. Dział ten przechodzi systematyczne modernizacje poszerzając asortyment o produkty wprowadzone przez producenta.

  Więcej
 • POWSTANIE FIRMY

  2015

  WYPOŻYCZALNIA MASZYN OGRODNICZYCH

  W 2015 roku podjeliśmy decyzję o uruchomieniu wypożyczalni sprzętu ogrodniczego. Wypożyczać można m.in: glebogryzarki, wertykulatory, rozdrabniacze

  Więcej